Mega Center Anaokulu

Bayrampaşa, Huzurpark

Okul öncesi anaokulu eğitimi, seneler boyunca bedeni, psikolojik, sosyal-duygusal, zihni, lisan gelişimini büyük ölçüde tamamlanmaktadır. Bu devredeki gelişim hayatın ilerideki safhalarında oldukça tesirli olmaktadır ve okul öncesinde verilen eğitimle çocukların bütün gelişim alanlarının altyapısını sağlamaktadır. Biz bunun bilincinde ile hareket ediyoruz.
Bayrampaşa
H

0212 538 15 15

Huzurpark da Değerler Eğitimi

Değerler eğitimi bir toplumu meydana getiren ,bireylerin yaşam içerisindeki sosyal, kültürel, ahlaki davranışlarını daha güzel hale getirmeyi amaçlar.  Toplumsal ve insani değerler yaşamın en önemli bölümünü oluşturmaktadır. Toplumsal değerlerin yanı sıra dini ve ahlaki kurallar öğrenmemizi sağlar.

Bunların yanı sıra değerler eğitimi sadece davranış olarak değil dini eğitim de vermektedir. Kuran eğitimi, sure ezberleri, esmaül Hüsna, 32 farz, siyer, peygamberler tarihi, namaz, abdest gibi birçok temel dini konularıda ele alır.

Huzurpark®

Bayrampaşanın En İyi Anaokulu. Biz bu idddamızı ebeveynlerin takdiri ile alıyoruz.
 • Değerler eğitimi ile ilgili bilgiler erken yaşta öğrenilmeyi başlayıp hayat boyu devam eder. Değerler eğitimi sevgi, saygı, sorumluluk, dürüstlük, alçak gönüllülü, sadık, vefalı, affedici olma gibi konuları ele alır.
  Huzurpark Anaokulu
 • Toplumsal değeri bu kadar önemli olan değerler eğitimi bireyler de kalıcı bir öğrenme ve gelişim sağlaman adını çok küçük yaşlardan itibaren verilmeye başlanması gerekmektedir.
  Huzurpark Anaokulu
 • Ülkemizde değerler eğitimi öncelikle ailede başlayıp eğitim kurumlarında devam eder. Yaşamımız boyunca akademik başarının önemli olduğu gibi nezaket, sevgi, yardımlaşma, doğruluk gibi değerlerde önemli bir yere sahiptir.
  Huzurpark Anaokulu
 • Okul öncesi dönemdeki değerler eğitimi bu nedenle çocuklar için önemli bir husustur. Çocukların erken yaşta kişisel gelişimini destekleyip toplumsal davranışların kazanılması amaçlanır. Mega Center Anaokulu
  Huzurpark, Mega Center Bayrampaşa
 • Attack Sports products, besides quality, also offered many options in terms of design and color. The longer the acrylic floors are used, the more it is relevant to the quality of the products used by your preferred supplier.
  Attack Sports
 • Peki ya bizler değerler eğitimi kapsamında çocuklarımıza neyi nasıl öğretiyoruz; her ay belli bir bülten ele alınır ve bülten 4 hafta olup farklı değerler ele alınır.
  Huzurpark Anaokulu
 • Örneğin Konumuz dürüstlük, sınıf içerisinde öncelikle konuyu öğrenip bu konunun bizler için neleri ifade ettiiği hakkında sohbet ediyoruz. Konuyu geliştirmek için şarkılar, dramalar, ve boyamalar yapıyoruz.
  Huzurpark Anaokulu
 • Öğreneceğimiz bu konular oyunlar, kartlar, videolar, kuklalar ve birçok materyal ile eğlenceli hale getirip sevdirirken öğretmek amaçlanmaktadır. Değerler eğitiminin ele aldığı esalardan biri budur; çocuğa öğrendiğimiz değerleri sevdirip onu hayatına yansıtmasıdır.
  Huzurpark Anaokulu
 • Gerek okul, gerek ev ortamı içerisinde uygulayacağımız ve işleyeceğimiz her türlü değerler çocuklarımızın gelecekteki kişilik ve karakterlerinin çok büyük bir temelini oluşturacaktır. Bu temel ne kadar sağlam olursa üzerine ekleyeceğimiz akademik vs. her türlü bilgi ve davranış daha etkili ve kalıcı olacaktır.
  Huzurpark Anaokulu

Huzurpark Anaokulu™

Everything About Kindergarten
TOP